Nowe poziomy członkostwa na Aliexpress

Diamond Member Aliexpress

W ostatnich dniach na aplikacji możemy zobaczyć wyskakujące powiadomienie, na którym możemy przeczytać „Congratulations! You are now a <<poziom członkostwa>> Member.”
Dostępne poziomy to kolejno:

  • Silver Member
  • Gold Member
  • Platinum Member
  • Diamond Member

Czym są nowe poziomy i jakie zmiany wprowadzają?

Aliexpress wprowadza zmianę z poprzedniego systemu, gdzie rangami były A1, A2, A3 oraz A4. Obecnie następuje zmiana nazw na bardziej wymowne. Zostaną wprowadzone między innymi nagrody urodzinowe, czy szybszy kontakt z pomocą techniczną dla osób z większą renomą.

Korzyści:

Zostaną wprowadzone między innymi nagrody urodzinowe, czy szybszy kontakt z pomocą techniczną dla osób z większą renomą. Jednak najciekawszą zmianą są zróżnicowane ceny, zależna od poziomu; patrz screen poniżej.
Oprócz tego otrzymamy kupon kiedy wskoczymy level wyżej, jak również w dniu naszych urodzin

Różne ceny dla poiomów na Aliexpress- screen

Naliczanie punktów:

Liczba posiadanych punktów jest sumą zdobytych w ciągu ostatnich 12 miesięcy, przy czym aktualizacje dokonują się na przełomie miesięcy. Poniżej znajduje się tabela z minimalną liczbą punktów, które należy zgromadzić, aby osiągnąć dany status.

Jak zdobyć punkty?

Punty możemy zdobyć między innymi za zakupy, lub za wystawienie feedbacków. Istnieje również możliwość odjęcia punktów za oszustwa, a także prawdopodobnie za usunięcie wystawionej ocen.
Informacje te, ze względu na powolne wprowadzanie nowej formy, są jeszcze niepełne (wypełnienie opisu pustym tekstem). Poniżej jest obecna informacja na temat zdobywania punktów

 

Gdzie znajdę informację o swoim statusie?

Komunikat o posiadanym poziomie znajdziemy pod linkiem https://home.aliexpress.com/vip.htm

1 komentarze o “Nowe poziomy członkostwa na Aliexpress

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *